سئوالات متداول(FAQ)

در این بخش به مهترین سئوالات مرتبط با بازبی اطلاعات پاسخ می دهیم.این پاسخ ها به شما کمک می‌کند تا در انتخاب بهترین مرکز بازیابی اطلاعات حساسیت بیشتری به خرج داده و فریب شرکت های غیر متخصص در این حوزه را نخورید.همچنین سعی شده تا به سئوالاتی که ممکن است  در ریکاوری هارد برای شما موثر باشد پاسخ های ساده و کاربردی داده شود.

از کانون بازیابی اطلاعات چه میدانید؟

«کانون بازیابی اطلاعات»  را می توان به جرات یکی از تخصصی ترین و معتبر ترین مراکز بازیابی اطلاعات ایران در انواع هارد دیسک های HDD ، SSD ، انواع آرایه های RAID و انواع فلش مموری دانست.تجهیزات کامل و به‌روز در کنار افراد متخصص و دوره دیده مهم‌ترین دلیل موفقیت کانون بازیابی اطلاعات است بطوریکه ، این مرکز را از سایر رقبای خود متمایز کرده است.

میزان موفقیت در فرآیند بازیابی اطلاعات توسط کارشناسان ما تا چه حد است؟

کانون بازیابی اطلاعات با بهره گیری از ابزار آلات و در کنار مهندسین با تجربه و دوره دیده در بهترین مراکز بازیابی اطلاعات دنیا توانسته است بالغ بر ۹۵% هارد های ورودی خود را باموفقیت بازیابی و در اختیار عزیزان قرار دهد بالاترین سرعت در کنار کمترین ریسک بازیابی اطلاعات

مدت زمان لازن برای بازیابی اطلاعات چقدر است؟

زمان بازیابی اطلاعات یکی ازمهم ترین فاکتور های مورد نیاز بعضی از عزیزان بوده مشاهده شده است ریکاوری اطلاعات در زمان نامناسب در بیشتر مواقع باعث عدم نیاز بعضی ازمشتریان عزیز شده است و کانون بازیابی اطلاعات با بهره گیری از متخصصین زبده در کنار تعداد زیادی دستگاه های بازیابی اطلاعات توانسته است در مواقع اورژانسی اطلاعات شما را کمتر از ۱۰ ساعت ریکاوری نماید.

روند بازیابی اطلاعات از انواع رسانه های ذخیره ساز به چه صورت است

 • مشاوره. اولین و بهترین کمک شما عزیزان مشاوره قبل از انجام کار بوده که در این مشاوره روش بازیابی و سطح خدمات درصد ریسک عنوان شده و مراحل بعدی پیشنهاد داده و دربیشتر مواقع مشاوره درست باعث عدم به وجود آمدن مشکل در آینده شده است.
 • ارزیابی تخصصی و اعلام درصد خرابی و هزینه.پس از ورود دستگاه شما به کانون بازیابی اطلاعات حداکثر تا ۲۴ ساعت و در بعضی از مواقع نیز در لحظه ورود مشتری درصد خرابی و هزینه به مشتری اعلام و در صورت موافقت ادامه و در صورت عدم موافقت بدون هزینه مرجوع خواهد شد.
 • بازیابی اطلاعات. س از تایید مشتری از اطلاعات به کمک ابزارآلات بازیابی اطلاعات در  DATA EXTRACTOR ایمیج گرفته شده و در نهایت در هارد دوم مشتری ریکاوری خواهد شد.
 • تحویل اطلاعات. تا این زمان هیچ هزینه ای از مشتری گرفته نخواهد شد پس از هماهنگی با مشتری بعد از اتمام کار به شرکت مراجعه کرده و پس از چک کردن اطلاعات در صورت تایید ، هزینه پرداخت و در صورت عدم تایید هیچ هزینه ای گرفته نخواهد شد  و اطلاعات ریکاوری شده نیز تحویل مشتری داده نمی شود.

هزینه بازیابی اطلاعات چقدر است؟

از عمده سوالات عزیزان هزینه بازیابی اطلاعات بوده که در شرایط بد اقتصادی یکی از بزرگترین دغدغه های ما در قبال مردم عزیزمان می باشد که تلاش ما رضایت شما عزیزان بوده پس اگر به هر دلیلی اطلاعات شما بازیابی نگردد یا هارد دیسک شما تعمیر نشود هیچ هزینه ای دریافت نخواهیم کرد و اصولا قبل از انجام هر کاری هزینه با مشتریان عزیز هماهنگ شده و درصورت تایید پروسه بازیابی اطلاعات ادامه خواهد یافت

کانون بازیابی اطلاعات از کدام شرکت خارجی نمایندگی دارد؟

بله ، کانون بازیابی اطلاعات از سال ۲۰۱۵ تا سال ۲۰۱۷ نمایندگی شرکت MRT در ایران بوده و از سال ۲۰۱۷ تا به امروز به عنوان نماینده شرکت DOLPHIN یکی از بزرگترین مراکز تولید و تجهیز در زمینه بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک می باشد و در زمینه آموزش نیز با بهره گیری از CERTIFICATE های ارزشمند توانسته است در زمینه آموزش نیز موفقیت های علمی کسب کنند و بعضی از دوستان که در ایران در این زمینه فعالیت می کنند دوره های آموزشی خود را به صورت تخصصی در کانون بازیابی اطلاعات وزیر نظر متخصصان کانون گذرانده اند.

تجهیزات کانون بازیابی اطلاعات چیست؟

ابزار آلات جراحی هارد دیسک مطابق با استاندارد های روز دنیا و استفاده از ابزار با برند HDD SURGERY و DOLPHIN

از افتخارات کانون بازیابی اطلاعات

کانون بازیابی اطلاعات مفتخر است در راستای ارتقا هر چه بیشتر سطح کیفی و کمی تکنولوژی بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد دیسک در ایران با حضور چشمگیر و موفق خود در قطب های اول بازیابی اطلاعات در دنیا از حمله شرکت MRT و DOLPHIN جهت تبادل و گرفتن آخرین تکنیک های بازیابی اطلاعات در سطح فوق تخصصی شرکت کرده و با انتقال این تجارب در ایران باعث تحول و رشد روز افزون تکنولوژی بازیابی اطلاعات و تغیر هارد دیسک در ایران شده است.

امروزه داشتن آخرین تکنولوژی های بازیابی اطلاعات و تعمیرات هارد دیسک بر کسی پوشیده نیست تخصص تجربه و ابزار الات استاندارد از اصلی ترین رموز موفقیت های کانون بازیابی اطلاعات بوده و نداشتن این موارد در بعضی از مواقع باعث از دست رفتن بخشی یا در مواردی کل اطلاعات مشتریان عزیز خواهد شد .

می­توانید مرا به مشتریان گذشته خود ارجاع دهید؟

یک شرکت معتبر و قابل اعتماد باید مراجعینی از طیف گسترده­ای از مشتریان به شما ارائه دهد. در وب سایت شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار  شما می­توانید گواهینامه­هایی که توسط شرکتهای بسیار معروف و سازمانهای برتر دولتی  که کار بازیابی اطلاعات آنها را انجام داده­ایم، مشاهده کنید.  ما همچنین یک لیست قابل توجه از شرکای وفادار شرکت داریم. همچنین می توانید تعداد بیشماری از نظرات مشتریان در گوگل مپ مراجعه نمایید.

اشکال دستگاه ذخیره سازی اطلاعات من چیست؟

داده­ها، به دلایل مختلف ممکن است، به نظر برسد از دست رفته­اند، یا غیر قابل دسترس شوند.  برای درک بهتر،  ده مورد از متداولترین سناریوهای بازیابی اطلاعات به شرح زیر است:

 • آسیب فیزیکی sector
 • ناحیه track سیستم خراب­شده
 • خرابی هد هارد درایو
 • برد الکتریکی هارد از کارافتاده
 • موتور هارد spindle motor از کارافتاده
 • سیستم فایل خراب
 • آرایه های RAID از کارافتاده
 • حافظه Flash آسیب دیده
 • داده­ های رونویسی ­شده
 • آسیب به رسانه خط و خش افتادن دیسک ها و یا خرابی کنترلر SSD(+)

آیا قبل از اینکه هر کار مهمی انجام شود، با من تماس گرفته می­شود؟

شما باید در طول مراحل فرایند بازیابی اطلاعات تماس بگیرید،  تا در مورد تمام هزینه­های بازیابی اطلاعات به شما اطلاع­رسانی ­شود.  پس از ارزیابی رایگان کار دستگاه شما،  بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار  در  ارتباط با تعیین هزینه­های وابسته با شما تماس خواهد گرفت.  اگر شما تصمیم گرفتید بازیابی اطلاعات شما انجام شود، ما پروژه شما را در اختیار  مهندسان خود قرار می­دهیم.  همچنین پیگیری پروژه به صورت آنلاین با تصاویر و نمونه های استخراج شده ارائه می­دهیم، تا شما را در جریان پیشرفت فعالیت بازیابی اطلاعات خود قرار دهیم.

آیا باید درایو خود را ارسال کنم،  و یا می­توانم درایو را حضوراً در شرکت تحویل دهم؟

برای راحتی شما، شرکت بازیابی اطلاعات خانه سخت افزار دو امکان برای شما در نظر گرفته است، هم می توانید هارد خود را ارسال کنید و هم می توانید شخصا” مراجعه نمایید.  هر زمان که شما برای شروع ارزیابی تشخیصی رایگان رسانه خود آماده هستند، با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید، و اعلام نمایید چه زمانی تشریف میاورید. دستگاه ذخیره­سازی خود را پس از تعیین زمان نزد ما بیاورید تا در بدو حضورتان قطعه شما رایگان تست و بررسی شود. شما می­توانید مطمئن باشید که دستگاه خود را به بهترین متخصصان  سپرده­اید.  در صورتی که  ترجیح می­دهید رسانه خود را ارسال کنید، لطفا به صفحه حمل و نقل مراجعه کنید،  و طبق دستورالعمل مربوطه عمل کنید.

 

 

۴.۵/۵ - (۲ امتیاز)
20 دیدگاه برای “سئوالات متداول(FAQ)
 1. شاهین حیاتی گفته:

  با سلام خسته نباشید ، گوشی فرزندم سامسونگ c7 هست ولی به تازگی وقتی با آنفالویاب کار می کرد با مشگل زیر روبرو شدیم
  ddi:mmc_read failed
  odin mode (high speed)
  product name:sm-c7000
  current binary:sumsung official
  fhp lock:off
  crom service:on
  waranty void:0x1 (0x0)
  secure download:enable
  download mod !!
  حالا می خواهیم که اطلاعات هارد رو بازیابی بکنیم آیا هارد قابل بازیابی هست

  • محمد نامدار گفته:

   سلام
   یک سوالی که سوال خیلی از دوستان است اما متاسفانه برای این سوال ما جواب دقیق و مشخصی نداریم زیرا ریکاوری به عوامل مهمی مانند نوع خرابی فیزیکالی یا لاجیکالی درصد خرابی فیزیکالی آیا نیاز به جراحی دارد یا خیر آیا نیاز به هد مشابه دارد یا هد خراب قابل اصلاح است آیا فقط دارای بدسکتور است یا خیر و مشکلات نرم افزاری مانند خرابی لاجیکالی پیش آمده آیا دارای هر دو خرابی است یا خیر و مواردی دیگه که در هزینه تاثیر دارد پس هزینه بدون بررسی قابل پیش بینی نیست اما هنگامی که شما هارد رو به مرکز ارسال می کنید بک بررسی اولیه رایگان روی هارد انجام می شود حدود خرابی و هزینه مشخص می شود سپس اعلام هزینه شده ودر صورت موافقت مشتری ادامه کار انجام می شود

  • محمد نامدار گفته:

   سلام
   برای برگردوندن پارتیشن پاک شده اگر پارتیشن مجدد نساختین می تونید از نرم افزار mini tools partition wizard استفاده و از طریق مد پارتیشن ریکاوری استفاده کنید اما برای جلوگیری از ریسک از دست دادن اطلاعات بهتره از یک متخصص برای انجام این کار استفاده کنید

 2. مریم گفته:

  سلام من گوشیم هواوی وای s8 یه سری فیلم رو از حافظه داخلی گوشیم پاک کردم اشتباهی امکان برگشتش هست؟ هرجا بردم گفتن اگه تو رم بود برمی‌گشت و اینکه گفتن مدل گوشیم اطلاعات رو رمز گذاری کرده و امکان بازیابی نیست

 3. اشکان گفته:

  سلام عزیز خسته نباشید من ارورan error has occurred while updating the device software use the emergency function in the smart switch pc software رو موقع روشن کردن گوشی دارم و بیشتر از این هم پیش نمیرود آیا با برداشتن این ارور اطلاعات گوشیم پاک میشه؟؟

 4. سیروان گفته:

  سلام وقت بخیر
  یه سوال داشتم چه نوع نرم افزاری هست که هر نوع فایلی رو بازگردانی کنه حتی فایل هایی که اصلا رایج نیست و خیلی محدود هستن.
  شرح:نرم افزاری که نصب شده بوده با فرمت خودش دخیره کرده.چون ویندوز دچار مشکل شده بود مجبور شدم ویندوز جدید نصب کنم و درایو ویندوز فرمت کنم.

  • محمد نامدار گفته:

   سلام
   ما یک نرم افزار کلی نداریم که بگیم همه فایل ها رو ریکاوری کنه دلیل این امر هم وجود نرم افزار ها مختلف توی بازار هست اگر قرار بود یک نرم افزار همه فایل هارو ریکاوری کنه که این همه تنوع نرم افزار در بازار وجود نداشت
   اما اصولا بهترین نوع ریکاوری رسیدن به Root اطلاعات یا همان دسته بندی اولیه هست وقتی به ROOT اطلاعات برسین دیگه نوع فایل مهم نیست چون توی دسته بندی فایل شما موجود است
   با نصب ویندوز جدید نیازی به فرمت بقیه پارتیشن ها نیست و شما اگر پارتیشن های دیگه رو فرمت کردین پس یه جای کار رو اشتباه انجام دادین

   ۱
 5. arshia گفته:

  سلام خسته نباشید من ی گوشی دارم ک میخوام واگذار کنم به یکی از اقوام و اطلاعاتی از نظیر عکس و فیلم های خصوصی دارم که نمیخوام از طریق بک اپ بشه برگردوند….میخوام گوشیو ریست فکتوری کنم برای چندین بار تا اون عکس ها و فیلم ها به لایه های قدیمی تر هارد گوشیم بره…..بنظرتون اینکار تاثیر داره؟
  اگه نداره یه راهکار به من پیشنهاد کنید تا دسترسی به اون عکس ها و فیلمارو بعد از ریست فکتوری غیرممکن کنم

دیدگاهتان را بنویسید