درباره

کانون بازیابی اطلاعات

کانون بازیابی، نامی است که بیشتر به عنوان یک مرکز تعمیر هارد شناخته شده است. تعمیر و ریکاوری هارد بخش کوچکی از خدمات این شرکت است.چرا که علاوه بر خدمات بازیابی،تمرکز بیشتری در حوزه آموزش بازیابی دارد.

تماس با ما

کانون بازیابی اطلاعات، یک گام رو به جلو

کانون بازیابی اطلاعات

کانون بازیابی اطلاعات، به عنوان مجهزترین مرکز بازیابی اطلاعات و نیز تنها شرکت تحقیقاتی در عرصه بازیابی اطلاعات است ،که افتخار خدمت رسانی به هموطنان عزیز را دارد.همچنین این کانون مفتخر است ، تعداد زیادی از دانش آموختگان ، درحوزه بازیابی اطلاعات و تعمیر هارد را روانه بازار کار نموده است.برخی از خدمات محوری ما:

  • ۱- ارائه خدمات تخصصی در حوزه بازیابی اطلاعات و تعمیر انواع حافظه های جانبی
  • ۲- جذب ، به کارگیری و آموزش نیروی متخصص و کارآمد در حوزه بازیابی اطلاعات
  • ۳- حرکت بر محور مشتری مداری و تلاش برای کاهش قیمت خدمات
  • ۴- رقابتی نمودن قیمت و کیفیت خدمات متناسب با شرایط نیازهای مشتریان
سئوالات متداول

۰۱

موفقیت در بازیابی اطلاعات

شرکت ما با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و مهندسین با تجربه و دوره دیده در بهترین مراکز بازیابی اطلاعات دنیا توانسته است بیش از ۹۵% هارد های آسیب دیده را، باموفقیت تعمیر و بازیابی کند. بالاترین سرعت در کنار کمترین ریسک بازیابی اطلاعات از ویژگیهای منحصر به فرد شرکت ما است.

۰۲

تحویل به روز و فوری

یکی از فاکتورهای مهم برای مشتریان در انتخاب شرکت های بازیابی،  تحویل سریع و به روز است.عدم تسلط برخی از شرکت ها در ریکاوری اطلاعات، در بیشتر مواقع باعث نارضایتی مشتریان عزیز شده است. و کانون بازیابی اطلاعات با بهره گیری از متخصصین زبده در کنار تعداد زیادی دستگاه های بازیابی اطلاعات توانسته است در مواقع اورژانسی اطلاعات شما را کمتر از ۱۰ ساعت ریکاوری نماید.

۰۳

دریافت هزینه پس از انجام کار

یکی از دغدغه ها مشتریان در پرداخت هزینه بازیابی، میزان رضایت آنها از کیفیت خدمات است.اگر به هر دلیلی اطلاعات شما بازیابی  و یا هارددیسک شما تعمیر نشود؛ هیچ هزینه ای دریافت نخواهیم کرد و طبق قوانین شرکت قبل از انجام هر کاری، هزینه خدمات با مشتریان عزیز هماهنگ شده و درصورت تایید مراحل بازیابی اطلاعات ادامه خواهد یافت.

اعضای تیم کانون بازیابی اطلاعات

خانم صمدی

خانم صمدی
امور حسابداری

ایشان با اشراف کامل به تمامی سخت افزار های کامپیوتر و نحوه تعمیرات و مسئول پیگیری کلیه قطعات , ورودی و امور مشتریان همیشه همراه واقعی مشتریان کانون بازیابی بوده و هستند

امید قموشی:متخصص تعمیر هارد

امید قموشی
متخصص تعمیر هارد

متخصص بازیابی اطلاعات از انواع هارد دیسک و بازیابی دوربین های مدار بسته و حفاظتی 

محمد نامدار: کارشناش ارشد بازیابی اطلاعات

محمد نامدار
کارشناس ارشد بازیابی اطلاعات

کارشناس ارشد بازیابی اطلاعات و تعمیرات انواع استوریج های اطلاعاتی و انواع هارد دیسک و انواع Ram در دوربین های Canon

خدمات ما

تعمیرات تخصصی هارد

خرابی هد هارد

بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات سرور

ریکاوری انواع دوربین

بازیابی اطلاعات فلش

۴.۱/۵ - (۹ امتیاز)