سفارش ریکاوری هارد دیسک فرمت شده

فرمت کردن و بازگرداندن در هارد به وضعیت کارخانه ، از جمله مواردی ست که منجر به از دست رفتن اطلاعات موجود در هارد یا فایل شود. اگرچه فرمت کردن اغلب به صورت آگاهانه انجام می گیرد ، اما لزوماً به معنی رضایت فرد به این کار نیست.

آیا تکنولوژی تولید هارد دیسک ، امکان ریکاوری هارد دیسک فرمت شده را برایمان به وجود آورده است؟

فرمت کردن هارد دیسک

فرمت کردن هارد دیسک

 

فرمت کردن هارد دیسک اغلب به یکی از دلایل زیر اتفاق می افتد:

پاک کردن ویندوز به هر دلیلی

حذف یک ویروس یا بدافزار

فروش هارد به فرد دیگر

در این موارد فرد لازم می بیند که هارد دیسک خود را فرمت کرده و کلیه اطلاعات موجود در آن را به طور کامل حذف نماید. در این شرایط گاه نیاز به بازگرداندن اطلاعاتی مهم دارد که نیاز به ریکاوری هارد دیسک فرمت شده دارد. این کار تحت شرایط خاص قابل انجام است.

ریکاوری هارد دیسک فرمت شده باید توسط گروه متخصص مهندسین بازیابی اطلاعات انجام گیرد.

ریکاوری هارد دیسک چیست؟

ساده ترین تعبیری که می توان برای ریکاوری هارد دیسک داشت ، بازگرداندن اطلاعات هارد دیسک می باشد. برای این کار اطلاعات موجود در هارد که به هر دلیلی حذف شده اند را می توان با کمک روش های ویژه ای بازگرداند. اما این بدان معنی نیست که هر فرد غیرمتخصصی می تواند به این کار دست بزند. اقدامات خودسرانه توسط افراد ناشی و ناوارد می تواند آسیب جبران ناپذیر به هارد شما وارد نماید. در این شرایط حتی اگر در ابتدای امر شرایط ریکاوری هارد دیسک فرمت شده فراهم بوده باشد ، با اقدام اشتباه یک فرد غیرمتخصص این شانس را برای همیشه از دست خواهید داد. ریکاوری هارد دیسک توسط افراد زبده و متخصص می تواند بیشترین میزان اطلاعات از دست رفته را برایتان برگرداند.

صبر برای ریکاوری هارد دیسک فرمت شده شانس شما را برای بازگرداندن اطلاعات از دست رفته تان بالا می برد.

خود درمانی نکنید!

 

خود درمانی نکنید!

 

شاید خود درمانی بیشتر به مصرف انواع داروها بدون تجویز پزشک اطلاق شود. اما با تعمیم این عنوان به سایر مواردی که روزانه با آن ها سر و کار داریم ، می تواند بسیاری از رفتارهای غیرمتخصصانه ما را تحت الشعاع خود قرار دهد. اکثر افراد در مشکلات مرتبط با سیستم و خرابکاری های انجام شده، به جای کمک گرفتن از فرد وارد ، اقدام به خود درمانی می کنند. در این حالت در بسیاری موارد منجر به ایجاد مشکلات جبران ناپذیر در سیستم خود می شوند. ریکاوری هارد دیسک فرمت شده یکی از مسائل تخصصی ست که لازم است لزوماً توسط مهندسین کاربلد انجام شود. اقدام به ریکاوری توسط نرم افزارهای غیر قابل اعتماد توسط خود شخص ، شانس بازیابی اطلاعات مهم موجود در هارد را می تواند برای همیشه از او بگیرد.

خرابکاری افراد ناوارد بر روی هارد دیسک شما می تواند امکان بازگرداندن اطلاعات را به طور کامل منتفی کند.

انجام ریکاوری هارد دیسک فرمت شده

 

 

برای ریکاوری هارد دیسک فرمت شده به طور کامل می توانید از تیم متخصص کانون بازیابی اطلاعات کمک بگیرید. این مجموعه به شما کمک می کند تا نزدیک به ۱۰۰ درصد اطلاعات موجود در هاردتان را به طور کامل بازیابی کنید. برای این منظور به جای انجام هرگونه اقدامات اشتباه بر روی هاردتان ، سیستم را خاموش کرده و در اولین فرصت ممکن آن را جهت آغاز مراحل ریکاوری به متخصصین این مجموعه بسپارید. همشهریان تهرانی می توانند به صورت حضوری یا با ارسال هارد توسط پیک یا اسنپ ، از خدمات مرکز بهره مند شوند. ارسال هارد دیسک به صورت پستی یا توسط تیپاکس ، برای مشتریان شهرستانی نیز ، شرایط دریافت خدمات بازیابی هارد دیسک فرمت شده را فراهم کرده است.

جهت خريد اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
کانون بازیابی اطلاعات

راه هاي ارتباطي:

دفتر مرکزي تهران: ۰۲۱۶۶۴۷۹۵۸۰
دفتر مرکزي تهران: ۰۲۱۶۶۴۷۹۵۸۴
شماره فکس: ۰۲۱۶۶۴۷۹۵۷۶
آدرس کانال:Bazyabihard@
آدرس سايت:www.hard-repair.com
پست الکترونيکي: namdar.drc@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت شماره تماس

شماره تماس خود رابه صورت کامل وارد نمایید

مثال 0912000000