امروزه با گسترش مشاغل اینترنتی و اهمیت یافتن بیش از پیش اطلاعات موجود در حافظه هارد دیسک لپ تاپ ، آموزش بازیابی اطلاعات لپ تاپ برای مواقع حساسی که مشکلی خاص به وجود می آید ؛ ارزش بسیار بالایی پیدا نموده است. پاک شدن اطلاعات موجود در لپ تاپ می تواند موقعیت بسیاری از صاحبان مشاغل اینترنتی را تهدید کند.

لزوم آموزش بازیابی اطلاعات لپ تاپ

  شاید کمی قبلتر که لپ تاپ و کامپیوتر تنها ابزاری برای انجام بازی های کامپیوتری و آنلاین بودند ، پاک شدن هارد دیسک مشکل چندان حادی نبود. در این موارد با تعمیر هارد یا تعویض آن سیستم و نصب مجدد نرم افزارها می توانست مجدد به بازی برگردد. در حالی که گره خوردن لپ تاپ و سیستم های الکترونیک با فعالیت های شغلی افراد ، حساسیت اطلاعات موجود در آن را به میزان قابل توجهی افزایش داده است. از همین رو آموزش بازیابی اطلاعات لپ تاپ و ارائه خدمات توسط تیم های متخصص و زبده ، به صورت یک الزام در آمده است. در همین راستا کانون بازیابی اطلاعات توانسته امکانات کامل و ارزنده ای را برای افرادی که به بازیابی اطلاعاتشان نیازمندند ، فراهم کند.

شناسایی نحوه از دست رفتن اطلاعات ، گامی مهم در جهت بازیابی اطلاعات لپ تاپ می باشد.

بازیابی اطلاعات هارد لپ تاپ

عوامل از دست رفتن اطلاعات هارد دیسک لپ تاپ

  عوامل متعددی می توانند موجب پاک شدن و حذف اطلاعات موجود در لپ تاپ شوند. آموزش بازیابی اطلاعات لپ تاپ در جهت تشخیص عامل اصلی تخریب اطلاعات ، گامی مهم در جهت بازگرداندن آن هاست. از مهم ترین عواملی که می توانند منجر به از دست رفتن اطلاعات لپ تاپ شوند ، می توان به موارد زیر اشاره نمود: به وجود آمدن خطاها و ایرادات نرم افزاری حذف اتفاقی و با سهل انگاری اطلاعات خراب شدن اطلاعات و فایل ها بروز ایرادات سخت افزاری در هارد دیسک قطع شدن برق در حین کار و نوسانات ولتاژی آموزش بازیابی اطلاعات لپ تاپ به صورت تخصصی ، به تشخیص نحوه باز گرداندن اطلاعات از هارد دیسک ، پس از تعیین علت به وجود آورنده مشکل کمک می کند.

آیا نحوه بازیابی اطلاعات لپ تاپ یک روند ثابت و عمومی برای تمام لپ تاپ ها دارد؟

استانداردهای بازیابی اطلاعات لپ تاپ

  لازم است بدانید که انواع برندهای لپ تاپ ، شیوه های متفاوتی از ریکاوری را نسبت به یکدیگر دارند. یعنی استانداردهای بازیابی اطلاعات لپ تاپ اپل ، ایسوس ، دل ، اچ پی، لنوو، ایسر، توشیا و … با هم فرق دارد. همچنین هریک از انواع مختلف برندهای هارد دیسک نیز، روش های منحصر به فردی را برای بازیابی اطلاعاتشان در نظر گرفته اند. از همین رو آموزش بازیابی اطلاعات لپ تاپ لازم است به صورت کاملا تخصصی انجام گیرد. برای این منظور ارائه خدمات باید زیرنظر تیم متخصص انجام گیرد تا هریک به صورت تخصصی و پیشرفته بر روی آموزش بازیابی اطلاعات لپ تاپ با برند خاصی مسلط باشند. این مسئله برای ارائه خدمات سراسری به تمام مشتریان با انواع مشکلات در سیستم شان ، اهمیت دارد.

امنیت و اطمینان در دریافت خدمات بازیابی اطلاعات لپ تاپ را ، با کانون بازیابی اطلاعات تجربه کنید.

برخی مصادیق استانداردهای بازیابی اطلاعات لپ تاپ به شرح زیر می باشد:

  • سریعترین استاندارد بازیابی اطلاعات لپ تاپ و بالاترین درصد موفقیت در بازیابی اطلاعات نوت بوک و لپ تاپ
  • رعایت استانداردهای SOC 2 تدوین شده سیسکو برای امنیت اطلاعات شبکه که امن ترین محیط بازیابی اطلاعات لپ تاپ و نوت بوک در صنایع را برای اطلاعات محرمانه و شخصی شما فراهم می کند.
  • کلین روم کلاس ۱۰۰ با استاندارد ISO 5 که با کمینه کردن ذرات معلق هوا باعث بیشترین موفقیت در ریکاوری لپ تاپ و بازیابی اطلاعات نوت بوک و نت بوک ها می شود.
  • تخصص کارشناسان در بازیابی اطلاعات رمزگذاری شده
  • دسترسی سریع و دریافت راهکار از مشاورین و متخصصین بازیابی اطلاعات لپ تاپ
  • ارائه کلیه خدمات درخواستی بازیابی اطلاعات لپ تاپ و سرویس ریکاوری نوت بوک و لپ تاپ
  • گارانتی نرخ های برآوردی توسط متخصصین و اطمینان خاطر از عدم افزایش قیمت و نرخ گذاری مخفی
  • گارانتی عدم تخریب تجهیزات در زمان بازیابی اطلاعات لپ تاپ و بازیابی اطلاعات نت بوک

امن ترین محیط بازیابی اطلاعات لپ تاپ

یکی از دلواپسی های مشتریان در دریافت خدمات بازیابی ، هراس از خوانده شدن محتوا توسط خدمات دهنده است. در همین راستا کانون بازیابی اطلاعات، فعالیت هایش را با رعایت شرایط استاندارد SOC2 امنیت اطلاعات ارائه می کند. این مسئله موجب گردیده که این مجموعه ، امن ترین محیط برای بازیابی اطلاعات هارد را برای مشتریان خود فراهم آورد. افراد جهت بهره مندی ایمن از خدمات مرکز می توانند به صورت حضوری به دفتر تهران مراجعه داشته و یا لپ تاپ خود را به روش پستی ، تیپاکس و یا پیک موتوری های سطح شهر به آدرس دفتر ارسال نمایند تا در سریع ترین زمان ممکن ، اطلاعات سیستم شان بازیابی و برایشان ارسال شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت شماره تماس

شماره تماس خود رابه صورت کامل وارد نمایید

مثال 0912000000