HDD Regenerator قوی ترین نرم افزار بازیابی اطلاعات هارد بدسکتور

HDD Regenerator قوی ترین نرم افزار بازیابی اطلاعات هاردبدسکتور

بازیابی اطلاعات هارد، زمانی مورد نیاز خواهد بود که که هارد دیسک با مشکل مواجه شود.قبلا در نوشته ای تو ضیح دادیم که علت خرابی های رایج هارد چیست و برای تعمیر هارد از چه روش هایی استفاده می شود.

HDD Regenerator قوی ترین نرم افزار بازیابی اطلاعات

  همانطور که می دانید یک از مشکلات رایجی که ممکن است هارد دیسک شما را به خطر بیاندازد وجود بدسکتور هارد است. بدسکتور ها به دلایل مختلفی ممکن است بر روی سطح هارد دیسک ایجاد شود. از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:  

دلایل ایجاد بدسکتور :

 • ضربات فیزیکی به هارد دیسک
 • تکان های شدید کیس و در نتیجه هارد دیسک
 • قطع ناگهانی برق
 • Reset کردن سیستم و عدم استفاده از دستور Shutdown
 • فرسودگی هارد
 • اکسید شدن صفحات هارد در اثر باز کردن آن و …  

اثرات بدسکتور:

 1. کند شدن هارد
 2. کپی نشدن اطلاعات
 3. افزایش صدای هارد
 4. هنگ کردن مکرر سیستم و ..

  راه های از بین بردن بدسکتور:

 • استفاده از فرمت Full
 • استفاده از فرمت سطح پایین (Low Level Format)
 • استفاده از chkdsk ویندوز 
 • پارتیشن بندی خاص هارد و کنار گذاشتن بدسکتورها در قسمت پارتیشن بندی نشده و …

  اما از بین تمامی این راه ها یک نرم افزار بهتر از بقیه عمل کرده و عملی ترین و واقعی ترین راه رفع بدسکتور را ارائه کرده است.

امکانات نرم افزار HDD Regenerator 2011 : – از بین بردن بدسکتورهای فیزیکی و منطقی – از بین بردن بدسکتورها بدون آسیب دیدن هارد – قابلیت خوانده شدن اطلاعاتی که قابل دسترسی نبودند بعدد از تعمیر بدسکتورها – قابلیت بوت کردن فلش USB برای راه اندازی سیستم با ان و انجا کار بازیابی سکتورهای خراب – قابلیت ساخت CD بوت برای بازیابی بدسکتورها – بازیابی بدسکتورها در داخل ویندوز – سازگاری کامل با ویندوز ویستا و در این نسخه ویندوز سون

همان طور که در بخش های بالا تر گفته شده است در بازار های خرید و فروش انواع مختلف هارد ها وجود دارند و به این علت هم بسته به سلیقه و انتخاب خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. یکی از اصولی ترین روش های بازیابی اطلاعات هارد نرم افزار این است که با توجه به نوع هارد ها، نرم افزار های متناسب با آن ها را انتخاب می کنند. و اما برخی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند این کار را انجام نمی دهند و در این صورت هم بازیابی اطلاعات هارد نرم افزار به خوبی و به درستی انجام نمی گیرد. به این علت هم توصیه می کنیم که در این زمینه با افرادی که ناشی می باشند همکاری نداشته باشید. در بازار های خرید و فروش انواع مختلف هارد ها وجود دارند و به این علت هم بسته به سلیقه و انتخاب خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

بازیابی اطلاعات هارد نرم افزار

  اما ما در زمینه بازیابی اطلاعات هارد نرم افزار یکی از بهترین کانون های فعال را معرفی می کنیم و به این علت هم می توانید به راحتی و با خیال راحت سفارش های خود را به این کانون بدهید. کانون بازیابی اطلاعات هارد نرم افزار در این زمینه از چندین سال پیش فعالیت می کند و به این علت هم در این زمینه بسیار با تجربه و متخصص می باشد. می توانید از انواع راه های ارتباطی که وجود دارد ارتباط خود را با کانون برقرار کنید و به این صورت سفارش های خود را بدهید. یکی از مهم ترین مواردی که در این زمینه هم دقت باشید این است که از آسان ترین راه ارتباطی ارتباط خود را برقرار کنید. در زمینه بازیابی اطلاعات هارد نرم افزار یکی از بهترین کانون های فعال را معرفی می کنیم و به این علت هم می توانید به راحتی و با خیال راحت سفارش های خود را به این کانون بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت شماره تماس

شماره تماس خود رابه صورت کامل وارد نمایید

مثال 0912000000