HDD Regenerator | قوی ترین نرم افزار رفع بدسکتور هارد

HDD Regenerator قوی ترین نرم افزار بدسکتور گیری هارد HDD Regenerator نرم افزاری قدرتمند، برای باسازی و ریکاوری سکتورهای معیوب هارد، بدون از دست دادن اطلاعات است. دلیل بدسکتور بیش از ۵۰ درصد هارد ها داشتن یک سطح مغناطیسی نادرست است. این برنامه برای تعمیر سطوح دیسک آسیب دیده استفاده می شود. HDD Regenerator از انواع درایوها پشتیبانی می‌کند و آسیب‌هایی را که ممکن است با فرمت سطح پایین (low-level) انجام شود را هم ترمیم می‌کند. در نتیجه، داده هایی را که قابل خواندن نباشند را بازیابی می کند.
بیشتر بخوانید:
همانطور که می دانید یک از مشکلات رایجی که ممکن است هارد دیسک شما را به خطر بیاندازد وجود بدسکتور هارد است. بدسکتور ها به دلایل مختلفی ممکن است بر روی سطح هارد دیسک ایجاد شود. از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • ضربات فیزیکی به هارد دیسک
  • تکان های شدید کیس و در نتیجه هارد دیسک
  • قطع ناگهانی برق
  • Reset کردن سیستم و عدم استفاده از دستور Shutdown
  • فرسودگی هارد
  • اکسید شدن صفحات هارد در اثر باز کردن آن و …

مهم ترین اثرات بدسکتور هارد چیست؟

  1. کند شدن هارد
  2. کپی نشدن اطلاعات
  3. افزایش صدای هارد
  4. هنگ کردن مکرر سیستم و ..
راه های از بین بردن بدسکتور: اما از بین تمامی این راه ها یک نرم افزار بهتر از بقیه عمل کرده و عملی ترین و واقعی ترین راه رفع بدسکتور هارد (اکسترنال و اینترنال) را ارائه کرده است.

امکانات نرم افزار HDD Regenerator

از بین بردن بدسکتورهای فیزیکی و منطقی. از بین بردن بدسکتورها بدون آسیب دیدن هارد. قابلیت خوانده شدن اطلاعاتی که قابل دسترسی نبودند بعدد از تعمیر بدسکتورها. قابلیت بوت کردن فلش USB برای راه اندازی سیستم با ان و انجا کار بازیابی سکتورهای خراب. قابلیت ساخت CD بوت برای بازیابی بدسکتورها بازیابی بدسکتورها در داخل ویندوز سازگاری کامل با ویندوز ویستا و در این نسخه ویندوز سون همان طور که در بخش های بالا تر گفته شده است در بازار های خرید و فروش انواع مختلف هارد ها وجود دارند و به این علت هم بسته به سلیقه و انتخاب خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید. یکی از اصولی ترین روش های بازیابی اطلاعات هارد نرم افزار این است که با توجه به نوع هارد ها، نرم افزار های متناسب با آن ها را انتخاب می کنند. و اما برخی از شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند این کار را انجام نمی دهند و در این صورت هم بازیابی اطلاعات هارد نرم افزار به خوبی و به درستی انجام نمی گیرد. به این علت هم توصیه می کنیم که در این زمینه با افرادی که ناشی می باشند همکاری نداشته باشید. در بازار های خرید و فروش انواع مختلف هارد ها وجود دارند و به این علت هم بسته به سلیقه و انتخاب خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

HDD Regenerator دانلود

۴/۵ - (۱۴ امتیاز)