بازیابی اطلاعات هارد دیسک با فریمور آسیب دیده

خدمات بازیابی اطلاعات پیشرفته هارد دیسک

روش بازیابی اطلاعات ما از هارد دیسک که فریمور آن خراب شده ، ایمن و دارای ضریب بازیابی بالاست. متخصصین ما در این نوع خاص از خرابی هارد دیسک ها و خصوصا بازیابی اطلاعات هارد دیسک هایی که دچار خرابی شایع فرم ویر هستند دارای ضریب بالایی از تخصص و تجربه هستند.کانون بازیابی اطلاعات به شما پیشنهاد می کند که در استفاده از هارد دیسک هایی که بر روی لیبل آنها نسخه فریمور های SD15 ، DE12 ، SD36 و HP24 چاپ شده است دقت بیشتری نمائید و حتما با تهیه بک آپ از اطلاعات حیاتی تان ، اطلاعات خود را در برابر خرابی اتفاقی فرم ویر هارد دیسک ایمن نمائید. ما اطلاعاتی را بازیابی می کنیم که دیگران از آن عاجزند؛ مهم نیست که مشکل چقدر بزرگ یا کوچک است ، ما آنرا پشت سر خواهیم گذاشت چون بازیابی اطلاعات شما برای ما اولویت دارد.

امیدوار باشید ، متخصصین ما در ۹۵% موارد خرابی فریمور هارد دیسک ، بازیابی اطلاعات را با موفقیت به پایان رسانده اند. در مواردی نادر ممکن است مشکلی ثانویه و یا آسیبی در داخل هارد دیسک و ناحیه هد ها موجود باشد و بازیابی اطلاعات هارد دیسک با خرابی فریمور را دچار چالش کند. استراتژی ما در بیشتر موارد، از طریق کدنویسی ترمینال مشکلات این سری از هارد های سیگیت ، مکستور و وسترن دیجیتال را برطرف می کنند و در مدت کوتاهی بازیابی اطلاعات شما به پایان می رسد. ما از زمان پیدایش این ضعف در هارد دیسک ها تاکنون بیش از ۲۰۰ نمونه هارد دیسک با خرابی فریمور را بازیابی و با درصد بالایی از موفقیت اطلاعات را به دست صاحبان آنها سپرده ایم. امیدواریم که هیچ وقت هارد دیسک شما این خرابی را تجربه نکند و اگر هم برای هارد دیسک شما اتفاق افتاد ، بتوانیم بازیابی اطلاعات شما را نیز با موفقیت انجام دهیم تا شما نیز به مشتریان خرسند ما بپیوندید.

اگر هارد دیسک شما روشن می شود ، صدای معمولی دارد و بدون صدای کلیک یا وزوز می چرخد اما در بایوس سیستم و یا ابزار مدیریت سخت افزار ویندوز و یا مکینتاش Windows Device Manager/ Mac Disk Utility شناسایی نمی شود و یا ظرفیت هارد دیسک آن اشتباهی نشان داده می شود و یا حتی وضعیت اسمارت SMART Status بد نشان داده می شود ، ممکن است فریمور هارد درایو دچار آسیب شده باشد. رفع این مشکلات در تخصص ماست.

علائم متداول خرابی فریمور هارد دیسک


  • نام ، مدل و یا ظرفیت هارد دیسک در بایوس سیستم نادرست نمایش داده می شود
  • کارکرد و صدای هارد دیسک عادی است اما هارد دیسک در سیستم و بایوس شناسایی نمی شود
  • در برخی موارد وضعیت اسمارت در بایوس بد گزارش می شود و برای ادامه بایستی کلید F1 را بزنید

ما در کانون بازیابی اطلاعات بصورت رایگان هارد دیسک شما را آزمایش می کنیم و ظرف ۲۴ ساعت هزینه ، زمان و خرابی هارد دیسک را برآورد و به شما اعلام خواهیم نمود و پس از تائید شما فرآیند بازیابی اطلاعات هارد دیسک با فریمور آسیب دیده شما را آغاز خواهیم نمود.

فرآیند بازیابی اطلاعات از هارد دیسک با فریمور خراب


  1. تشخیص صحیح خرابی هارد دیسک برای مشخص شدن اینکه هارد دیسک تنها دارای خرابی فریمور می باشد و هارد دیسک مشکلات دیگری از جمله خرابی اجزاء الکترونیکی ، خرابی هد یا اسپیندل موتور نداشته باشد.
  2. ارائه برآورد زمان و هزینه مورد نیاز برای بازیابی اطلاعات از هارد دیسک با فریمور آسیب دیده و دریافت تائیدیه شما برای ریکاوری هارد دیسک دارای فرم ویر خراب.
  3. ما با ایجاد تغییراتی در فریمور و با استفاده از ابزار و تجهیزات سخت افزاری شروع به کلون کردن اطلاعات به هارد دیسک سالم دیگری برای بازیابی اطلاعات می کنیم.
  4. در برخی موارد بعد از ترمیم فریمور هارد دیسک ، مشکلات دیگری از هارد دیسک مانند بدسکتور ، اختلالات الکترونیکی برد هارد دیسک ، خطای خواندن اطلاعات توسط هد هارد دیسک ، خرابی سیستم فایل پارتیشن ها و یا سایر خرابی های داخلی هارد دیسک مشاهده می شود. در این موارد که نیاز به کار و بررسی مجدد تعمیر خرابی هارد دیسک می باشد ، پس از اعلام خرابی ، هزینه و زمان مورد نیاز افزوده و تائید شما ، مجددا اقدام به رفع خرابی هارد دیسک کرده و اطلاعات شما را بازیابی می کنند.
  5. پس از انجام فرآیند بازیابی اطلاعات موفقیت آمیز ، اطلاعات بر روی هارد دیسک دیگری کپی می شود. در صورت نیاز به هارد دیسک اکسترنال ، ما آن را برای شما فراهم می نمائیم و اطلاعات شما را به آن منتقل می کنیم.
  6. در این مرحله شما می توانید به کانون بازیابی اطلاعات مراجعه نموده و اطلاعات مهم و حیاتی خود را بررسی نمائید و یا درخواست کنید تا تصویری از لیست فولدرها و فایل هایتان برایتان ایمیل شود. در این مرحله فرآیند بازیابی اطلاعات هارد دیسک شما به پایان رسیده و می توانید با تسویه مبلغ ریکاوری اعلام شده به شما ، اطلاعات خود را بر روی هارد دیسک اکسترنال تحویل بگیرید.
  7. پس از تحویل اطلاعات به شما و تائید سالم بودن آنها ، ما مرحله بعدی فرآیند را برای تعمیر فریمور هارد دیسک و برای رسیدن به کیفیت و کارآیی مطلوب شروع خواهیم نمود و در صورتیکه قطعات و اجزاء هارد دیسک کارآیی مناسبی داشته باشند ، هارد دیسک را بصورت قطعی تعمیر نموده و پس از کنترل کیفیت عملکرد با ابزار تخصصی ، آنرا به شما تحویل و هزینه برآورد شده جهت تعمیرات را نیز با شما تسویه خواهیم نمود.
۳/۵ - (۱ امتیاز)