Disk Drill | قویترین نرم افزار ریکاوری هارد+لینک دانلود

Disk Drill قدرتمندترین نرم افزار ریکاوری هارد

Disk Drill نرم افزاری قدرتمند برای بازیابی فایل های پاک شده از انواع درایوها، مخصوص فلش است.دیسک دریل از فرمت های HFS/HFS+, FAT, NTFS پشتیبانی کرده و به شما کمک می کند تا به دو روش سریع و یا عمیق فایل های خود را بازیابی نمایید.

شرکت cleverfiles  تولید کننده Disk Drill با طراحی رابط کاربری خوب و بدون نقص  در این نرم افزار توانسته یکی از بهترین نرم افزار های بازیابی اطلاعات را روانه بازار کند. آخرین نسخه از این نرم افزار توانایی بازگردانی اطلاعات در بیش از ۴۰۰ نوع فرمت و در تمامی انواع حافظه ها را دارد.

بازیابی اطلاعات در Disk Drill از جمله راحت ترین روش بازیابی اطلاعات است به این خاطر که برای استفاده از آن به هیچ دانش تخصصی نیازی نیست. شما می توانید با استفاده از فیلتر های مختلف در سیستم اسکن این برنامه فایل مورد نظر خود را پیدا کنید و این قابلیت را هم دارید که قبل از بازیابی پیش نمایشی از فایل مورد نظرتان را در خود برنامه Disk Drill ببینید.

از دیگر قابلیت های این برنامه این است که هر زمان که بخواهید می توانید اسکن را متوقف کنید و دستگاه خود را خاموش کرده و در زمانی دیگر اسکن را از سر بگیرید.نسخه رایگان Disk Drill می تواند تا ۵۰۰ مگابایت اطلاعات را بازیابی کند و علاوه بر آن با استفاده از بک آپ (Back up) برای Vault و Drive از اطلاعات مورد نظر حفاظت می کند.

دانلود Disk Drill

آموزش نصب و فعال سازی نرم افزار Disk Drill

  • فایل را از حالت فشرده خارج کنید.
  • نرم افزار را نصب کنید ، اما اجرا نکنید.
  • فایل موجود در پوشه Crack را در مسیر زیرکپی و جایگزین فایل قبلی کنید. C:\Program Files\CleverFiles\Disk Drill
  • برای جلوگیری از غیرفعال شدن کرک ، فایل اجرایی نرم افزار را در فایروال آنتی ویروس یا ویندوز قرار بدید
  • نرم افزار را اجرا کنید.
۴.۳/۵ - (۱۰ امتیاز)