چالش های یک مدیر برای نگه داشتن اطلاعات، هارد، ابر اطلاعاتی و …

یک مدیر برای اطلاعات خود چه کاری انجام می دهد؟

شاید یک مدیر در طی عمر فعالیت اقتصادی خود چندین بار شکست بخورد ولی قطعا چندین بار اطلاعات خود را از دست نمی دهد. از دست دادن اطلاعات همانند مرگ است ولی شکست کسب تجربه و اطلاعات بیشتر است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی امکان نگه داری اطلاعات نیز پیشرفت کرده و بستر های

مختلفی به وجود آمدند، برای اینکه فعالیت اقتصادی پایداری داشته باشید باید برای داشتن

اطلاعات هم زحمت بکشید!

ابر اطلاعاتی

  گوگل درایو، دراپ باکس از بهترین فضا های امن هستند که می توانید اطلاعاتتان را بدون هیچ مشکلی در این فضا ها نگه بدارید، گوگل درایو در کنار بقیه سرویس های گوگل بسیار کار آمده و به راحتی قابل استفاده است البته فقط باید به یاد داشته باشید که اطلاعاتتون رو در برنامه زمانی مشخصی بر روی این بستر بریزید. البته اگه اینترنت خوبی نیز داشته باشید!  

یکی از ساده ترین راه و شایع ترین راه نگه داری اطلاعات، ریختن اطلاعات بر روی هارد ها است، مخصوصا با نسل جدید لپ تاپ ها و حافظه داخلی کم اونها، این روش بسیار همه گیر هست. البته اگر اطلاعات و همچنین عمر اقتصادیتون برایتان مهم هست هیچ وقت به یک هارد اعتماد نکنید و اطلاعاتتان را بر روی دو هارد داشته باشید! البته اگر حوصله بایگانی دارید!

شماره کانون بازیابی اطلاعات را داشته باشید!

3-شماره کانون بازیابی اطلاعات را داشته باشید!

  بسیاری دو توصیه بالا را انجام نمی دهند و به خاطر یک اتفاق هارد آنها از دسترس خارج می شوند، این دسته اگر برای اطلاعات هاردشان اهمیت قائل باشند، هیچ گاه هاردشان را به دست یک فرد برای تعمیر نمی دهند و به یک مجموعه اعتماد می کنند. شاید حوصله ریختن اطلاعات را بر روی دو هارد نداشته باشید و یا سرعت آپلود پایینی داشته باشید ولی داشتن یک شماره تلفن بر روی گوشی اصلا کار سختی نیست. این شماره نوعی بیمه هارد است. چرا که کانون بازیابی اطلاعات با دستگاه های به روز و پیشرفته امکان برطرف کردن بسیاری از مشکلات هارد ها را دارد، توانایی انجام جراحی که آخرین مرحله بازیابی اطلاعات است در کانون بازیابی اطلاعات وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *