قیمت بازیابی اطلاعات هارد دیسک

قیمت بازیابی اطلاعات هارد دیسک

هزینه بازیابی اطلاعات

هزینه بازیابی اطلاعات هارد، به عوامل زیادی بستگی دارد. نرخ بازیابی در دو مدل نرخ گذاری می تواند ارائه شود که یا اطلاعات هارد را بر اساس میزان گیگ بازیابی شده برآورد نمود و یا نرخی ثابت برای انواع بازیابی در نظر گرفت. کانون بازیابی اطلاعات در تمامی موارد سعی می کند کمترین هزینه ها را برای کاربران در نظر بگیرد. (هزینه بازیابی اطلاعات)

چرا هاردها خراب می شوند؟

  با تغییر رویه ذخیره سازی اطلاعات از کاغذ به سطوح مغناطیسی امروزه نیاز به هارد دیسک برای ذخیره سازی اطلاعات پررنگ تر شده است. دلیل اول صدمات فیزیکی و مشکلات فیزیکالی می باشد و بدون شک اولین دلیل خراب شدن هارد دیسک صدمات فیزیکی است. دلیل این امر نیز روشن است. قطعات متحرک مختلفی در زمان روشن بودن هارد مشغول به کارند و در نتیجه کوچک ترین تکان و ضربات به هارد دیسک می تواند به آسیب جدی هارد منجر شود.

مطلب مرتبط: آیا تعمیر هارد امکان پذیر است؟

مشکلات فیزیکالی در هارد های اکسترنال به دلایل زیر بیشتر رایج است:

استفاده بصورت پرتابل ،گرم شدن بیش از حد، نا مرتب بودن چیدمان فایل های روی هارد دومین دلیل تخلیه اطلاعات هارد دیسک نیست می تواند به خرابی های نرم افزاری منجر به تخلیه دیتا مرتبط باشد.

بازیابی اطلاعات هارد خراب شده چگونه و توسط چه کسانی امکان پذیر می باشد تا به درستی تعمیر شود؟

بازیابی اطلاعات هارد خراب شده

قیمت بازیابی اطلاعات هارد دیسک

از جمله خدمات منحصر به فرد کانون بازیابی اطلاعات انجام سفارشات مرتبط با بازیابی اطلاعات هارد دیسک خراب شده به مشتریان می باشد. بازیابی اطلاعات هارد دیسک خراب شده یکی از جراحی های بسیار مهم و حیاتی در خدمات مرتبط با سیستم است. کمک گرفتن از تیم متخصص شانس شما را برای بازگرداندن اطلاعات سیستم تان افزایش می دهد.در این راستا مراحل بازیابی اطلاعات هارد دیسک خراب شده به صورت زیر انجام پذیر می باشد: آنالیز و تست وضعیت هارد دیسک توسط تیم مهندسین متخصص اعلام وضعیت هارد دیسک برآورد هزینه های لازم برای آغاز اجرای مراحل بازیابی اطلاعات هارد دیسک خراب تعیین لزوم یا عدم لزوم تهیه هارد دوم جهت انتقال اطلاعات

تعمیر هارد دیسک خراب یا فرمت شده توسط مهندسین کامپیوتر با تجربه به طور دقیق امکان پذیر می باشد .

تعمیر هارد دیسک خراب یا فرمت شده

اولین دغدغه افرادی که با خراب شدن هارد دیسک سیستم شان روبرو هستند این است که آیا اطلاعات موجود در آن به طور کامل حذف شده یا راهی برای بازگشت حافظه و بازیابی اطلاعات هارد دیسک خراب وجود دارد؟ دیسک سخت یا همان هارد دیسک حافظه جانبی موجود در سیستم شماست که اطلاعات آن را به صورت بلند مدت ذخیره کرده و حفظ می کند. تکنولوژی تولید هارد دیسک ها به گونه ایست که حافظه آن به سادگی قابل پاک شدن نیست. همچنین علاوه بر مراحل بالا تخمین زمان مورد نیاز برای انجام مراحل بازیابی اطلاعات هارد و بررسی امکان تعمیر هارد دیسک بعد از بازیابی اطلاعات هارد دیسک خراب می باشد و برآورد هزینه های تعمیر هارد در صورت تمایل فرد می باشد.

نرخ مصوب قیمت بازیابی اطلاعات هارد توسط نرخ دولتی تعیین و به مشتریان ارائه می گردد.

نرخ مصوب هزینه بازیابی اطلاعات هارد

قیمت بازیابی اطلاعات هارد دیسک

قیمت بازیابی اطلاعات هارد، به عوامل زیادی بستگی دارد خیلی از مراکز نرخ بازیابی اطلاعات هارد را بر اساس میزان گیگ بازیابی شده طرح می نمایند. مراکزی دیگر بر اساس یک نرخ ثابت دیگران به مشتری نگاه می کنند و میزان نگرانی او برای اطلاعات از دست رفته اش. اما کانون بازیابی اطلاعات قیمت بازیابی اطلاعات هارد و دیگر انباره های اطلاعاتی را بر اساس نوع پروژه و زمان صرف شده طرح می نماید. قیمت بازیابی اطلاعات هارد بستگی دارد به نوع هارد دیسک و برند هارد، همچنین به حجم هارد و نوع خرابی هارد و زمان صرف شده جهت عملیات بازیابی اطلاعات و هزینه قطعات مصرف شده جهت ترمیم هارد تا بتوان عملیات بازیابی اطلاعات هارد را ادامه داد.

پیشنهاد می کنیم بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *