یکی از بهترین حرفه های آموزشی، آموزش بازیابی اطلاعات هارد سوخته، می باشد و می توان با فراگیری آن کمک بسیاری به کاربران کرده و هارد های خراب شده ؛ را تعمیر و اطلاعات رفته را دوباره بازگردانی نمود.

جامع ترین مرجع آموزش بازیابی هارد سوخته چگونه می باشد و از کجا می توان آن را تهیه و استفاده کرد؟

جامع ترین مرجع آموزش بازیابی هارد سوخته

جامع ترین مرجع آموزش بازیابی هارد سوخته

آموزش بازیابی اطلاعات هارد دیسک توسط تیم مهندسین با تجربه کانون بازیابی اطلاعات باارائه خدمات کاملی از بازیابی انواع هارد دیسک همراه می باشد. نمایان شدن نشانه هایی از خرابی یا اصطلاحا مرگ هارد دیسک با از دست رفتن اطلاعات و حافظه موجود در آن همراه می گردد .تشخیص به موقع این نشانه ها و اقدام درست در قبال آن به بازیابی آسان فایل های از دست رفته کمک می کند. در حالی که گره خوردن لپ تاپ و سیستم های الکترونیک با فعالیت های شغلی افراد، حساسیت اطلاعات موجود در آن را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.از همین رو آموزش بازیابی اطلاعات لپ تاپ و ارائه خدمات توسط تیم های متخصص، به صورت الزام در آمده است. در همین راستا کانون بازیابی اطلاعات توانسته امکانات کامل و ارزنده ای را برای افرادی که به بازیابی اطلاعاتشان نیازمندند، فراهم کند.

چند روش تبدیل هارد درایو قدیمی به هارد اکسترنال وجود دارد و روش های آن را شرح دهید؟

روش اول : تبدیل هارد درایو قدیمی به هارد اکسترنال

برای خیلی از ما پیش آمده که بخواهیم از قطعات کامپیوترهای قدیمی استفاده کنیم. اگر شما هم در خانه یا محل کار خود یک هارد قدیمی دارید یا لپ تاپ شما دچار آسیب دیدگی شده باشد اما هارد دیسک آن بخوبی کار می کند می توانید از هارد درایو قدیمی خود به عنوان هارد اکسترنال یا خارجی استفاده کنید.نیازی به صرف هزینه اضافی و خرید هارد جدید ندارید و می توانید با کمک روشی ساده، اقدام به تبدیل هارد داخلی به هارد اکسترنال کنید.این کار ارزش اقتصادی بالایی دارد، به دلیل اینکه این کار بسیار کم هزینه تر می باشد و لزومی به خرید هارد مجزا برای بازیابی هارد از دست رفته تان ندارید. بلکه می توانید از همین روش با هزینه بسیار کمتر استفاده کنید.

چگونه می توان هارد قدیمی را به عنوان یک هارد اکسترنال به سیستم وصل کرد.

روش دوم : اتصال هارد قدیمی به سیستم

آنالیز وضعیت هارد دیسک

حتما تا به حال نیاز به اطلاعات هارد خود که بلا استفاده بوده و در گوشه ای به استراحت می پردازد داشته اید. اما شاید به دلایلی مثل نداشتن حوصله و نبود امکانات جهت اتصال هارد در داخل کیس و یا استفاده از آن روی لپ تاپ با خود گفته اید که چه خوب است اگر هارد از طریق پورت usb به سیستم متصل می شد یا یک تبدیل هارد اینترنال به اکسترنال وجود داشت.یک راه اتصال hdd شما به سیستم استفاده از مبدل هایی است که این قابلیت را دارند تا وسایلی نظیر هارد دیسک را به یک برد نوری متصل کند همچنین روشدیگری وجود دارد که استفاده از باکس هارد میباشد و روش دیگر استفاده از داک هارد می باشد که بتوان هارد قدیمی را به سیستم وصل کرد.با انجام این مراحل می توانید به سادگی هارد قدیمی تان را به سیستمی که اطلاعات هارد آن از دست رفته متصل نموده و بازیابی اطلاعات را آغاز کنید.

دسترسی به فایل هارد با کمک سیستم دیگر چگونه انجام پذیر می باشد تا بدون مشکل این کار انجام شود؟

روش سوم : دسترسی به فایل هارد با کمک سیستم دیگر

آموزش بازیابی اطلاعات هارد سوخته

حال که هارد مورد نظرتان را به سیستم متصل کردید، زمان تخلیه و انتقال اطلاعات فرا رسیده است. کافی ست که با کمک یک USB بین هارد سیستم اتصال برقرار کرده و مراحل بازیابی دیتا را آغاز کنید. توجه به این نکته ضروری است که بازیابی اطلاعات فرآیندی کاملاً تخصصی بوده و باید توسط افراد متخصص انجام گیرد. تسلط مهندسین کانون بازیابی اطلاعات بر روی مراحل اجرای کار، خیال کاربران را در جهت دسترسی به فایل ها و نرم افزارهای درون هارد آسان نموده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت شماره تماس

شماره تماس خود رابه صورت کامل وارد نمایید

مثال 0912000000