ریکاوری هارد

به کانون ریکاوری هارد ایران خوش آمدید.تخصص ما بازیابی هارددیسک با استفاده تجهیزات پیشرفته و به روز است.اگر از نرم افزارهای ریکاوری،ناامید شدید با ما تماس بگیرید.

تعمیر هارد سوخته و بازیابی اطلاعات آن

نوسان برق بعد از ضربه ، بزرگترین عامل از دست رفتن اطلاعات مشتریان عزیز می باشد.اما در عمل فقط برد هارد دیسگ دچار سوختگی شده است .در هر صورت کانون بازیابی اطلاعات؛ با بهره گیری از کامل ترین آرشیو برد هارد دیسک توانایی ریکاوری انواع هارد دیسک با هر ظرفیت و برند را قادر می باشد.

تعمیر هارد سوخته

بازیابی اطلاعات از هارد سوخته

اصطلاح هارد سوخته، به چه نوع هاردهایی گفته می شود؟

وقتی می‌گوییم هارد سوخته،منظورمان سوختن برد هارد است.اگر هارد بسوزد قطعه به نام ROM آسیب می‌بیند.ریکاوری هارد سوخته با نرم افزار امکان پذیر نیست  نیاز به تجهیزات خاصی دارد.

نشانه های سوختن هارد چیست؟

یکی از علائم سوختن هارد، احساس بوی سوختگی در هارد است.بنابراین اگر هارد بسوزد بوی نامتعارفی از آن بلند خواهد شد، همچنین هارد بعد از سوختن دیتکت نمی‌شود.

آیا اطلاعات هارد سوخته بازیابی می شود؟

بدون شک اطلاعات هارد سوخته قابل بازیابی است،اما مسئله مهم درصد ریکاوری است.اگر اطلاعات ارزشمندی دارید، مهم این است که ۱۰۰%  اطلاعات بازیابی شوند.برای اطلاعات بیشتر و مشاور با کانون بازیابی اطلاعات در ارتباط باشید.

آیا هارد سوخته با نرم افزار ریکاوری می‌شود؟

خیر ،هارد سوخته با نرم افزار قابل بازیابی نیست.برای ریکاوری نیاز به تجهیزات خاص و داریم

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

اگر هارد اکسترنال ضربه بخورد اطلاعاتش از بین می‌رود؟

در این حالت باید با برسی میزان آسیب دیدگی هارد، امکان بازیابی مشخص خواهد شد.برای هارد اکسترنال ضربه خورده ، اگر آسیب هد آسیب ببیند، باید از یک مرکز بازیابی اطلاعات مشاوره بگیرید.

بازیابی اطلاعات چه برندهایی امکان پذیر است؟

کانون بازیابی اطلاعات تقریبا، تجهیزات بازیابی از انواع برندهای هارد اکسترنال را دارد.از میان آنها می توان از هارد اکسترنال وسترن و سیگیت نام برد.

اگر هارد اکسترنال بسوزد، اطلاعاتش بازیابی خواهد شد؟

قطعا،اطلاعات هارد اکسترنال سوخته قابل بازیابی است،اما مسئله مهم درصد ریکاوری است.اگر اطلاعات ارزشمندی دارید، مهم این است که ۱۰۰%  اطلاعات بازیابی شوند.برای اطلاعات بیشتر و مشاور با کانون بازیابی اطلاعات در ارتباط باشید.

چطور هارد اکسترنال فرمت شده را ریکاوری کنیم؟

برای ریکاوری هارد فرمت شده، روش های بسیار ساده و کاربردی و با استفاده از نرم افزار وجود دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله ای که در همین زمینه نوشته شده را مطالعه کنید.

ریکاوری هارد اکسترنال

بازیابی اطلاعات از هارد اکسترنال، زمانی است که کاربر با استفاده از نرم افزارهای ریکاوری قادر به بازگردانی اطلاعات پاک شده از هارد اکسترنال نیست.بنابراین مطمئن ترین راه اطمینان به یک مرکز ریکاوری هارد، است.اما چنانچه هارد اکسترنال شما فرمت شده و به دنبال بازیابی هارد خود هستید می توانید از آموزش های ریکاوری هارد اکسترنال استفاده کنید.

آموزش ریکاوری هارد اکسترنال

ریکاوری دوربین مداربسته DVR

ساختار دستگاه DVR برای ظبط فیلم روی هارد با سایر سیستم ها کاملا متفاوت است.بنابراین نحوه بازیابی اطلاعات از دستگاه DVR ، فرآیند متفاوتی دارد.

بازیابی اطلاعات DVR
تعمیرهارد لپ تاپ