بازیابی اطلاعات هارددیسک مهمترین مقوله در زمینه اطلاعات هارد شما میباشد . برای نحوه بازیابی اطلاعات هارددیسک نیاز به توضیحات مختصری میباشد که در پایین توضیح میدهیم :

حافظه (Storage )

  • ناپایدار   RAM 
  • پایدار  
  • غیر مغناطیسی مانند فلش
  • مغناطیسی مانند هارد

برای بازیابی اطلاعات هارددیسک اولویت اول با اطلاعات سطح پلتر میباشد و تعمیر هارد در اولویت دوم میباشد چون یکسری از هاردها قابل تعمیر نمیباشند و فقط میتوان در دیتای آنها تلاش کرد .

برای بازیابی اطلاعات هارددیسک ۲ نوع خرابی بوجود می آید :

خرابی فیزیکالی

یعنی هارد از نظر فیزیکی به مشکل خورده است مثلا هارد روشن نمیشود ، هارد روشن میشود اما صدای اضافه میدهد

برای بازیابی اطلاعات این نمونه از هاردها  نیاز میباشد که ابتدا هارد را از نظر فیزیکی درست کرده یعنی اگر برد سوخته با تعویض برد و مشابه سازی ROM اگر مدیا ایراد دارد با جراحی و تعویض هد و اسپیندل موتور هارد را از نظر فیزیکی درست کرده و سپس سراغ اصلاح فریمور و استخراج دیتا رفته.

خرابی های نرم افزاری

برای بازیابی اطلاعات هارد دیسک که دچار خرابی نرم افزاری یا فریموری شده است یک مرحله جلوتر از خرابی های فیزیکالی میباشد یعنی هارد از نظر سخت افزاری مشکل نداشته و باید فریمور هارد فوق اصلاح گردد برای اصلاح فریمور یا همان ساختار کلی هارد علاوه بر داشتن ابزارالات پیشرفته نیاز به یک دانش پیشرفته و روز میباشد که شروع به اصلاح فریمور هارد کرده و دیتا را ریکاوری کرده و در آخر اگر هارد قابل تعمیر بوده تعمیر شود . هر هارد بر اساس نوع هارد به خرابی های متنوعی بر میخورد که در زیر فهرستی در رابطه با اهم ایرادات بیان میکنیم

کانون بازیابی اطلاعات با بهرهگیری از دستگاه PC3000 و MRTPRO و دستگاه های کلین روم جهت ریکاوری هارد تنها نماینده انحصاری دستگاه MRT در ایران میباشد که دومین دستگاه برتر ریکاوری در دنیا میباشد . ما با بهرهگیری از دستگاه های بروز دنیا در کنار متخصصین با تجربه و دوره دیده توانسته ایم بالغ بر ۸۰% هاردها را که چه از نظر سخت افزاری یا نرم افزاری مشکل داشته باشند ، ریکاوری میکند

بازیابی اطلاعات هارددیسک

  1. اصلاح بدسکتور
  2. بازیابی اطلاعات هارددیسک با مشکل ویروس
  3. بازیابی اطلاعات هارددیسک با مشکل عدم شناسایی
  4. بازیابی اطلاعات هارددیسک با مشکل فرمت ، FDisk یا پاک شدن دیتا
  5. بازیابی اطلاعات هارددیسک سوخته

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت شماره تماس

شماره تماس خود رابه صورت کامل وارد نمایید

مثال 0912000000