نحوه بازیابی اطلاعات درایو فرمت شده

نحوه بازیابی اطلاعات درایو فرمت شده

نحوه بازیابی اطلاعات درایو فرمت شده بسیار امری مفید می باشد چرا که بسیاری از موارد در اثر اشتباهات فردی درایو مورد نظر فرمت شده و اطلاعات درون آن از دست میرود . برای بازیابی اطلاعات درایو فرمت شده باید ابتدا نوع درایو و نوع حافظه را شناسایی کرد برای مثال اگر درایو مورد نظر ما هارد یا فلش مموری ، مموری کارد باشد که برای بازیابی اطلاعات باید حتما نوع درایو مورد بررسی قرار گیرد .

فرمت کردن درایو ویروسی شده

فرمت کردن درایو ویروسی شده

  فرمت کردن درایو ویروسی شده یکی از راه حل های از بین بردن ویروس درون آن درایو است که اکثرا از این راه برای حذف ویروس در کول دیسک ها همانند فلش مموری و… استفاده میشود که با فرمت درایو ویروس از بین رفته ولی دیتا و اطلاعات درون آن هم از بین می رود که ممکن است گاهی اوقات اطلاعات مهمی با اینکار از دست برود . ولی برای فرمت کردن درایو ویروسی شده باید ابتدا از این امر اطلاع داشت که ویروس ها در درایو مورد نظر فقط هستند و در درایو های دیگر نفوذ نکرده اند . که اگر تمامی درایو های شما ویروسی باشد فرمت کردن درایور ویروسی شده امری بیهوده می باشد و پس از فرمت ممکن است ویروس دوباره به سراغ شما آید .

فرمت کردن درایو ویروسی شده یکی از ساده ترین ولی پر ریسک ترین راه حل از بین بردن ویروس های داخل آن درایو می باشد.

بازیابی اطلاعات درایو فرمت شده

بازیابی اطلاعات درایو فرمت شده

  بازیابی اطلاعات درایو فرمت شده بستگی به نوع فرمت کردن دارد که از چه نوع فرمتی استفاده شده است که فول فرمت یا کویئک فرمت می باشد. چرا که در حالت فول فرمت شانس کمتری برای ریکاوری اطلاعات درایو شما می باشد که در این نوع باید به متخصص رجوع کرد ولی در حالت کویئک فرمت این گونه نیست و شانس بازیابی اطلاعات درایو فرمت شده بسیار بیشتر است زیرا در این نوع فرمت فایل های ریسایکلر درایو از بین نرفته و قادر به بازیابی اطلاعات هستید و می توان از برنامه های قدرتمند ریکاوری برای بازگرداندن اطلاعاتتان کمک بگیرید و بدون نیاز به تخصص و دانش زیاد در این امر اطلاعات از دست رفته درایو خود را دوباره بازیابی و ریکاوری کنید.

بازیابی اطلاعات درایو فرمت شده بسته به نوع فرمت شما دارد که به شما می گوید که خودتان از عهده کار بر می آیید یا به متخصص نیاز دارید.

بازگرداندن درایو پارتیشن بندی شده

بازگرداندن درایو پارتیشن بندی شده

  بازگرداندن درایو پارتیشن بندی شده کاری متفاوت می باشد . بطور کلی پارتیشن به قسمت هایی از حافظه گفته می شود که بر روی هارد از هم جدا شده اند. برای مثال اگر می خواهید بر روی سیستم خود از بوت دوگانه مانند ویندوز ۷ و ۸ استفاده کنید، پارتیشن بندی هارد امری حیاتی است و در بعضی موارد فلش مموری یا هارد اکسترنال و یا مموری کارد ها یک پارتیشن شناخته می شوند چون در سیستم یک درایو جدا با نامک یا لتر جدا شناسایی می شوند. حال ممکن است به هر دلیلی پارتیشن شما از بین رفته باشد یا به درستی کار نکند. برای بازگرداندن درایو پارتیشن بندی شده قبل بازیابی باید اطلاعات جدیدی در آن ریخته نشود بعد باید برای بازگرداندن اطلاعات دست به کار شد .

بازگرداندن درایو پارتیشن بندی شده باید ابتدا اطلاعات جدیدی در آن ریخته نشود سپس از روش های نرم افزاری یا سخت افزاری اقدام نمود .

خدمات بازیابی اطلاعات انواع مشکلات هارد

خدمات بازیابی اطلاعات انواع مشکلات هارد

  خدمات بازیابی اطلاعات انواع مشکلات هارد دیسک از انواع متنوعی می باشد که شامل تمامی موارد بازیابی هارد دیسک ها مشکل دار ، بد سکتور دار ، سوختن بر های هارد و خرابی سیلندر های هارد و یا فرمت شدن پاک شدن از بین رفتن درایو یا پارتیشن هارد که به صورت فردی یا به وسیله ویروس ها ایجاد حذف اطلاعات هارد شده است . خدمات بازیابی اطلاعات انواع مشکلات هارد در مراکز بازیابی هارد انجام میشود زیرا در این مراکز افراد متخصص و مجرب در هرگونه مشکل فعالیت می کنند که با کمک گرفتن از این گونه مراکز ریکاوری بدون ریسک حذف یا از بین رفتن اطلاعات به تمامی داده های از دست رفته هارد یا کول دیسک خود میرسید. خدمات بازیابی اطلاعات انواع مشکلات هارد دارای خدمات بسیار زیاد و متنوعی در زمینه بازیابی اطلاعات شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *