تعمیر هارد بد سکتور و ناگهان خراب شده

چند روز پیش در گروه همفکر تهران، برگزار کننده رویداد همفکر احسان امینی، پیامی در گروه گذاشت

تعمیر هارد بد سکتور و ناگهان خراب شده

دوستان یک هارد ۱ ترابایت دارم که اطلاعات روش بینهایت برام مهم

الان ارور میده و بالا نمیاد میگه فورمت کن

باید چیکارش کنم

لطفا کمک کنید

خیلی مهم برام

ولی یکی از دوستان حاضر در گروه در جواب این مشکل پیام زیر را گذاشت!

احتمالن سکتور  (که مربوط به سیستم عامل ) هست براش مشکل ایجاد شده.بصورت slave با یه سیستم دیگه بیاریدش بالا اول اطلاعاتش رو تخلیه کنید و بعدن فرمت کنید و مجددن یک سیستم عامل دیگه روی اون نصب کنید

بعد از این پیام چند نفر از اعضای گروه چند نرم افزار پیشنهاد دادند که با فلان نرم افزار می توانی نود درصد مشکلت رو برطرف کنی و … افرادی که تا حالا یک هارد باز شده را ندیده بودند. بعد از این موارد بود که یکی از دوستان تجربه عینی خودش را از بازیابی اطلاعات اینطور بیان کرد.

تعمیر هارد

احسان جان یک بار به خاطر یک خطای انسانی، یک هارد ۵۰۰ با اهمیت هم من از دست دادم چون خودم تلاش کرده بودم برای ریکاوری. اگر مشکل شما پاک شدن دیتا بود و نیاز به ریکاوری داشت، شدیدا پیشنهاد می کنم اصلا به هیچ وجه بهش دست نزنی و حتما بری شرکت های ریکاوری هارد که تخصصشون اینه و اونا بر می گردونن. چون هر دیتایی که فرمت شده باشه احتمال داره برگرده اما اگر هر بیتی که روی هارد نوشته بشه، دیگه دیتای فرمت شده هم قابل بازیابی نیست. خیلی منطقی باهاش برخورد کن هارد دکتر خودشو داره.

چند توصیه!

یک اینکه به هیچ وجه هنگام مشاهده بد سکتور به سراغ نرم افزار ها نروید، این نرم افزار ها بیش از انکه اصلاح کنند خراب می کنند و معلوم نیست چطور کار می کنند. هیچ وقت به یک دوست اعتماد نکنید، چرا که همانطور که گفته شد هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت و فقط خرابی ها بیشتر ی شود. با شماره کانون بازیابی تماس بگیرید و خیالتان راحت که یک شرکت معتبر و حرفه ای مشکل شما را رفع می کنند. هارد دکتر خودشو داره این را یادتون باشه!و کانون بازیابی اطلاعات را پیدا کنید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت شماره تماس

شماره تماس خود رابه صورت کامل وارد نمایید

مثال 0912000000