اموزش بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده

اموزش بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده

برای آموزش بازیابی اطلاعات هارد ضربه خورده اول می بایست مطمئن شوید که هارد شما از لحاظ سخت افزاری تا چه حدی اسیب دیده است و بعد از رفع آن به بازیابی بپردازیم.

برای بازیابی هارد ضربه خورده خود باید تمامی موارد فنی و سخت افزاری هارد را چک کنید سپس به انجام آن بپردازید چراکه اگر هارد دارای خرابی یا مشکل باشد در هنگام بازیابی اطلاعات هارد ممکن است که دچار مشکلات فرا تری شوید .

خراب شدن هارد در اثر ضربه

 

خراب شدن هارد در اثر ضربه

 

خراب شدن هارد در اثر ضربه یا زمین خوردن دچار خرابی یا بدسکتور شدن هارددیسک ، به وجود آمدن مشکل برای هد های خواندن و نوشتن هارددیسک ، خراشیدگی سطح پلاتر یا صفحات دیسک ها و یا گیرپاژ کردن و در گیری یا جا خوردن یاتاقان های موتور گرداننده صفحات یا همان موتور اصلی یا حتی در شرایط حادتر خراشیدگی و فرو رفتگی در بدنه هارد ، برد هارد و سایر موارد که همگی باعث خراب شدن هارد میشود باید از روش های خاص انجام شود که فرآیند بازیابی اطلاعات حذف شده از هارد دیسک شما به مشکل بر نخورد . خراب شدن هارد در اثر ضربه یکی از شایع ترین مشکلات از بین رفتن هارد دیسک ها می باشد .

خراب شدن هارد در اثر ضربه مشکلات بسیار زیاد و سختی را ممکن است به دنبال داشته باشد .

بررسی وضعیت هارد دیسک

 

بررسی وضعیت هارد دیسک

 

بررسی وضعیت هارد دیسک قبل از بازیابی تخصصی انواع مختلفی دارد و راه های شناسایی ساده و پیچیده ای دارد که در مراحل ساده تر می توان شناسایی کرد ولی در موارد پیچیده تر برای شناسایی بهتر است که از افراد متخصص مجرب در بررسی وضعیت هارد قبل از بازیابی اطلاعات استفاده نمود که دچار مشکل نشویم.

بررسی وضعیت هارد دیسک قبل از بازیابی تخصصی اطلاعات شامل صدا های ناهنجار هارد یا صدا های غیر طبیعی همانند صدای کلیک یا صدای تق تق باشد که نشانه آسیب و حرکت غیر عادی هد ها می باشد و یا صدای عجیب مانند سائیده شدن سطح فلزی که نشانه خرابی موتور و یا خراشیدگی سطح پلاترها است بررسی وضعیت هارد دیسک قبل از بازیابی بسیار امری حیاتی می باشد .

بررسی وضعیت هارد دیسک قبل از بازیابی اطلاعات از دست رفته چگونه است؟

بازیابی هارد ضربه خورده

 

بازیابی هارد ضربه خورده

 

برای بازیابی هارد ضربه خورده که ‌بر اثر ضربه یا زمین خوردن دچار خرابی یا بدسکتور شدن هارددیسک ، به وجود آمدن مشکل برای هد های خواندن و نوشتن هارددیسک ، خراشیدگی سطح پلاتر یا صفحات دیسک ها و یا گیرپاژ کردن و در گیری یا جا خوردن یاتاقان های موتور گرداننده صفحات یا همان موتور اصلی یا حتی در شرایط حادتر خراشیدگی و فرو رفتگی در بدنه هارد و سایر موارد که همگی باعث خراب شدن هارد میشود باید از روش های خاص انجام شود که فرآیند بازیابی اطلاعات حذف شده از هارد دیسک شما به مشکل بر نخورد .

پس بهتر است که یک شرکت با متخصصین مجرب استفاده کرد که ریسک حذف شدن اطلاعات کمتر شود .

بازیابی هارد ضربه خورده ممکن است نشدنی باشد و مشکل بسیار زیاد باشد و اطلاعات شما از دست برود.

تعمیر هارد ضربه خورده به صورت تخصصی

 

تعمیر هارد ضربه خورده به صورت تخصصی

 

تعمیر هارد ضربه خورده به صورت تخصصی از جمله خدمات تعمیرات هارددیسک است. ضربه خوردن هارد یک پدیده عمومی است و دلیل آن بسیار واضح است.

عموم کاربران گاها از هارد به عنوان یک هارد پرتابل و قابل حمل استفاده می کنند و به همین علت سقوط هارد بر سطحی سخت یا ضربه شدید و حتی شوک های شدید امری اجتناب ناپذیر است.

جهت تعمیر هارد ضربه خورده به صورت تخصصی و ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال یا اینترنال نیاز به یک Clean Room استاندارد و ابزار جراحی و تعویض هد هارد است. این ابزارآلات بسیار دقیق، لازم هستند، اما قطعا کافی نیستند، زیرا به سال ها تجربه در تشخیص ایرادات هارد و همچنین استفاده از شیوه های نوین و از قبل طراحی شده جهت تعمیر هارد ضربه خورده نیز نیاز است.

تعمیر هارد ضربه خورده به صورت تخصصی باید با ابزار خاص و متخصصین این امر صورت گیرد و انجام آن با افراد بی تجربه ممکن است آسیب ها جبران ناپذیری به جای بگذارد .

جهت خريد اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
کانون بازیابی اطلاعات

راه هاي ارتباطي:

www.upvclist.comدفتر مرکزي تهران: ۰۲۱۶۶۴۷۹۵۸۰
www.upvclist.comدفتر مرکزي تهران: ۰۲۱۶۶۴۷۹۵۸۴
www.upvclist.comشماره فکس: ۰۲۱۶۶۴۷۹۵۷۶
www.upvclist.comآدرس کانال:Bazyabihard@
www.upvclist.comآدرس سايت:www.hard-repair.com
www.upvclist.comپست الکترونيکي: namdar.drc@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت شماره تماس

شماره تماس خود رابه صورت کامل وارد نمایید

مثال 0912000000