تعمیر هارد ضربه خورده هارد خراب و دردسر های فامیل

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

رد و بدل کردن اطلاعات هارد در دوران عید شاید یکی از تفریحات شما و یا نزدیکانتان باشد، بلاخره بعد از دیدن همدیگر بعد از مدتی شاید چیزی این وسط قابل ارزش باشد تا در هارد همدیگر بریزید و  در واقع یک تبادل اطلاعات رخ بدهید، در این تبادل اطلاعات خب اتفاق های زیادی می تواند رخ بدهد. یا هاردتان ضربه بخورد، یا اینکه ویروس های جورواجور به هاردتان سر بزنند، شاید در این بین هارتان بد سکتور بگیرد و….

از دست فامیل نمی توان خلاص شد، نمی توان به پیشنهاد فامیل برای رد و بدل کردن اطلاعات به سادگی نه گفت برای همین خرابی هارد ها در این ماه بسیار بالا می رود شاید از خود بپرسید چاره چیست؟

یک. آنتی ویروس خوب نعمت است وقتی از آنتی ویریوس حرف میزنیم در مورد انتی ویروس کرک شده و یا از این دست صحبت نمی کنیم، آنتی ویروس های اورجینال برای هارد دیسک نعمت هستند و نه این آنتی ویروس های دانلودی که نه تنها دردی را دوا نمی کنند که عموما خطری برای اطلاعات و بازیابی اطلاعات نیز هستند.

دو همراه هاردتان باشید! شاید جالب نباشد این پیشنهاد ولی واقعا همراه هارد باشید و سعی کنید خود هاردتان را به دست فرد بدهید و تا اخر انتقال همراه هارد باشید. سعی کنید مهربانانه همراهی هارد را انجام بدهید و اصلا بد حالت نباشید.

1

سه اگر هاردتان خراب شد، اگر هاردتان خراب شد به هیچ عنوان نگذارید که همان فرد یا افراد اطرافتان برای هاردنگون بخت تصمیم بگیرند و با انواع نرم افزار ها به جانش بیافتند. فرصت بازیابی اطلاعات را از خودتان نگیرید. اصلا آن را به چند سیستم نزنید و سعی نکنید که جریان برق را دوباره به هارد بدهید چرا که با هر بار جریان فرصت بازیابی اطلاعات کمتر می شود.

بهترین راه برای اینکه به بازیابی اطلاعات امیدار بمانید این است که هاردتان را در جایی نگه دارید که از ضربه و تکان های بیشتر مصون باشد، و در اولین فرصت آن را به کانون بازایابی اطلاعات بسپارید.

کانون بازیابی اطلاعات با بهترین تجهیزات و قابلیت جراحی انواع هارد شانس دوباره ای برای بازیابی اطلاعتان به شما می دهد.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *